Jak pobrać ścieżkę dźwiękową z YouTube w mp3?

Coraz więcej muzyki oraz efektów dźwiękowych, które możemy chcemy użyć, znajdują się tylko na YouTube. Niestety w Polsce nie mamy opcji pobrania ścieżki dźwiękowej bezpośrednio i musimy do tego używać innych stron i programów. Dlatego w tym artykule pokażę ci Jak pobrać ścieżkę dźwiękową z YouTube w mp3?

Pobieranie przez stronę internetową (zalecane)

Po sprawdzeniu wielu stron moim zdaniem ta jest jedną z najszybciej działających, przy jednoczesnym zachowaniu wystarczającej jakości plików. Jedyne co trzeba zrobić to:

1. Otwórz stronę

2. Wklej link, po czym kliknij „Go”

3. Wybierz format, który cię interesuje i kliknij „pobierz”

4. Następnie kliknij przycisk Download

Pobieranie przez program

Ta opcja może być przydatna, jeśli pobierasz jakieś materiały z YouTube naprawdę często. Według mnie bardzo dobrą opcją jest 4K Video Downloader. W teorii jest to program mający wersje premium, jednak w internecie możemy znaleźć mnóstwo darmowych kodów to tej wersji. Nawet jeżeli nie używamy wersji aktywowanej to wersja nieaktywowana nie jest uciążliwa. Obsługa programu jest banalnie prosta. Gdy mamy link to wystarczy, że klikniemy guzik „Wklej link”. Wybieramy format i nasz materiał już się pobiera.

Logo programu, który służy do pobierania filmów z YouTube

Gdy już wiesz jak pobrać ścieżkę dźwiękową z YouTube w mp3, zobacz jak najłatwiej zarabiać na naszych zdjęciach i filmach?

Dodaj komentarz