Komputer z monitorem na którym pobiera się film z YouTube

Jak pobrać film z YouTube?

Bardzo często, gdy tworzymy własne filmy, to chcemy zacytować lub za zgodą autora wykorzystać kawałek filmu. Jednak YouTube w darmowej wersji nie udostępnia tej funkcji, więc pojawia się pytanie, Jak pobrać film z YouTube? W tym artykule przedstawię ci dwa rozwiązania, jedno przez stronę internetową, a jedno przez program, który instalujecie na komputerze.

Strona internetowa

Jeśli chodzi o strony internetowe, są to szybkie rozwiązania, niestety jednak najczęściej w gorszej jakości. Tak jest i w tym przypadku, bo materiał z dźwiękiem możemy pobrać maksymalnie w jakości 720p. Jest to szybkie rozwiązaniem, bo przed adresem filmu, na którym jesteśmy wystarczy wpisać ss lub na adresie poniżej wkleić link.

Logo strony, dzięki której możesz pobrać film z YouTube

Program komputerowy

Jako program polecam 4K Video Downloader, w teorii jest to program mający wersje premium, jednak w internecie jest mnóstwo darmowych kodów to tej wersji, a nawet jeżeli to wersja nieaktywowana nie jest uciążliwa. Obsługa programu jest banalnie prosta. Gdy mamy link to wystarczy, że klikniemy guzik „Wklej link” i materiał, który wybraliśmy, już się pobiera.

Logo programu, dzięki której możesz pobrać film z YouTube

Mam nadzieje, że te dwie propozycje was usatysfakcjonowały i że wiecie już jak pobrać film, którego potrzebujecie z YouTube.

MikolajS Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *