Jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać?(285-2429 zł)

Swoboda i uniwersalność jaką dają nam mikroporty w połączeniu z mikrofonami krawatowymi są nieocenione, dlatego w przeciągu kilku ostatnich lat zyskały tak na popularności. Poprawiła się również ich niezawodność i stosunek ceny do jakości, dzięki czemu nawet początkujący twórcy mogą sobie na nie pozwolić. W tym artykule zobaczysz jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać niezależnie jakim budżetem dysponujesz. Pokażę kompaktowe rozwiązania, które będą wygodne w zamontowaniu na lustrzankę, kamerę lub bezlusterkowiec.

Boya BY-WFM12

Boya BY-WFM12 to budżetowy mikroport dobry dla osób początkujących chcących uzyskać przyzwoitą jakość audio w połączeniu bezprzewodowym. Urządzenie jest bardzo proste w konfiguracji i wszystko, co niezbędne na start znajdziemy w zestawie.

Novox ONE AIR

Firma Novox znana z mikrofonu pojemnościowego NC-1 nie zawodzi i niedawno wypuściła urządzenie o nazwie ONE AIR. Jest to kompaktowy i banalny w użyciu bezprzewodowy system mikrofonowy. Mogę go śmiało polecić każdemu kto zaczyna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu, zobacz jego szczegółową recenzję.

Rode Wireless GO

Rode to znana i szanowana marka w świecie audio. Urządzenie Wireless GO jest bardzo podobne do tego, które mogliśmy widzieć powyżej. Kompaktowe i niezawodne urządzenie dające nam dobrą jakość. Znacząca różnica to na pewno wyświetlacz, dzięki któremu możemy widzieć dB. Niestety zestaw ten w podstawowej formie nie ma mikrofonu krawatowego, dla niektórych może być to jednak plus, bo niektóre mikrofony dołączane przez producentów pozostawiają wiele do życzenia.

SARAMONIC UwMic9 RX9 + TX9

Zestaw bezprzewodowy Saramonic UwMic9 Kit 1 zawiera odbiornik RX9 i nadajnik TX9, oba urządzenia posiadają wyświetlacze, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Otrzymujemy również mikrofon krawatowy, który oferuje dobrą jakość audio. Cały zestaw wart jest swojej ceny i na pewno posłuży przy wielu projektach.

Sennheiser EW 112P G4-B

Sennheiser EW 112P G4 to profesjonalny mikroport oferujący najwyższą jakość. Urządzenie jest bardzo solidne i proste w montażu. Zestaw zawiera mikrofon krawatowy ME-2-II lub ME 4, oba są bardzo polecane przeze mnie przez jakość dźwięku, jaką oferują.

Jeżeli wiesz już jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać, zobacz jaki mikrofon krawatowy wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *