Jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać?(285-2429 zł)

Swoboda i uniwersalność jaką dają nam mikroporty w połączeniu z mikrofonami krawatowymi są nieocenione, dlatego w przeciągu kilku ostatnich lat zyskały tak na popularności. Poprawiła się również ich niezawodność i stosunek ceny do jakości, dzięki czemu nawet początkujący twórcy mogą sobie na nie pozwolić. W tym artykule zobaczysz jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać niezależnie jakim budżetem dysponujesz. Pokażę kompaktowe rozwiązania, które będą wygodne w zamontowaniu na lustrzankę, kamerę lub bezlusterkowiec.

Boya BY-WFM12

Boya BY-WFM12 to budżetowy mikroport dobry dla osób początkujących chcących uzyskać przyzwoitą jakość audio w połączeniu bezprzewodowym. Urządzenie jest bardzo proste w konfiguracji i wszystko, co niezbędne na start znajdziemy w zestawie.

Novox ONE AIR

Firma Novox znana z mikrofonu pojemnościowego NC-1 nie zawodzi i niedawno wypuściła urządzenie o nazwie ONE AIR. Jest to kompaktowy i banalny w użyciu bezprzewodowy system mikrofonowy. Mogę go śmiało polecić każdemu kto zaczyna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu, zobacz jego szczegółową recenzję.

Rode Wireless GO

Rode to znana i szanowana marka w świecie audio. Urządzenie Wireless GO jest bardzo podobne do tego, które mogliśmy widzieć powyżej. Kompaktowe i niezawodne urządzenie dające nam dobrą jakość. Znacząca różnica to na pewno wyświetlacz, dzięki któremu możemy widzieć dB. Niestety zestaw ten w podstawowej formie nie ma mikrofonu krawatowego, dla niektórych może być to jednak plus, bo niektóre mikrofony dołączane przez producentów pozostawiają wiele do życzenia.

SARAMONIC UwMic9 RX9 + TX9

Zestaw bezprzewodowy Saramonic UwMic9 Kit 1 zawiera odbiornik RX9 i nadajnik TX9, oba urządzenia posiadają wyświetlacze, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Otrzymujemy również mikrofon krawatowy, który oferuje dobrą jakość audio. Cały zestaw wart jest swojej ceny i na pewno posłuży przy wielu projektach.

Sennheiser EW 112P G4-B

Sennheiser EW 112P G4 to profesjonalny mikroport oferujący najwyższą jakość. Urządzenie jest bardzo solidne i proste w montażu. Zestaw zawiera mikrofon krawatowy ME-2-II lub ME 4, oba są bardzo polecane przeze mnie przez jakość dźwięku, jaką oferują.

Jeżeli wiesz już jaki bezprzewodowy system mikrofonowy wybrać, zobacz jaki mikrofon krawatowy wybrać.

Dodaj komentarz