Zdjęcie przedstawia przenośną lampe led

Lampa Manbily MFL-06 – Recenzja

Oświetlenie to podstawa nagrywania filmów, bez niego nie zbudujemy pożądanego nastroju, nie będą widoczne rzeczy, które chcemy, żeby były widoczne, a co najważniejsze jakość naszego filmu będzie bardzo słaba. W rozwiązaniu tego problemu oczywiście pomogą nam softboxy, czy też różnego rodzaju światła filmowe. Natomiast ja postaram się udowodnić wam, że nierzadko małe przenośne światło led będzie dla was w zupełności wystarczające. Dlatego pojkawiła się ta recenzja nie drogiej bardzo dobrze wykonanej Lampa Manbily MFL-06.

Opis urządzenia

Manbily MFL-06 jest małą przenośną lampą led, którą możemy zamontować na naszą lustrzankę, jak i na statyw. Lampa ta daje nam możliwość zmiany barwy światła, co sprawia, że jest dużo bardziej uniwersalna. Dodatkową funkcję tej lampy jest możliwość ładowania przez nią urządzeń przez usb. Lampę tą możemy ładować przez usb-c, przez co sama lampa ładuje się bardzo szybko. Bateria jej jest stosunkowo duża, bo nawet na 100% jasności wytrzyma do godziny. Jednak mało kto będzie używał 100% jasności, ponieważ lampa wtedy jest naprawdę jasna. Lampa sprawdza się bardzo dobrze jako światło kontrowe, ale nie wykluczam, że używanie jej jako głównego światła może komuś wystarczyć. Szczególnie w miejscach, gdzie niemożliwe jest podłączenie lub wniesienie dużych lamp. Lampę tą docenią też vlogerzy, bo dla nich priorytetem jest przenośność. Lampa tą można znaleźć już w cenie 150 zł wraz ze specjalnym uchwytem, który moim zdaniem jest niezbędny do nabycia, bo umożliwiam nam zamocowanie lampy do naszej lustrzanki, czy też riga.

Efekt

Specyfikacja techniczna

Wymiary: 7,4 x 14,4 cm
Pojemność baterii: 4500 mAh
Praca na 5%: ~17h
Praca na 100%: ~1h
Zakres Kelwinów: 3000 – 6500 K
Gniazdo ładowania: Usb-C
Gniazdo powerbank’a: USB
Gwint: ¼ cala

Podsumowanie

Lampa Manbily MFL-06 to naprawdę porządna niedroga przenośna lampa ledowa myślę, że ta recenzja udowodniła, że może się ona przydać w naprawdę wielu sytuacjach. W szczególności tam, gdzie przyniesienie lub podłączenie większych lamp jest niemożliwe. Jeśli nie nabyłeś jeszcze softboxów lub innych lamp to zastanów się dobrze, czy potrzebny ci jest tak duży sprzęt, a czy przypadkiem nie wystarczy ci tylko taka lampa. Jeśli masz pytanie do tej recenzji do zadaj je w komentarzu!

Manbily MFL-06

160 zł
8

Jakość wykonania

7.0/10

Jasność

9.0/10

Cena

8.0/10

Pros

  • Dobra jakość wykonania
  • Łatwo prznośny
  • Wielofunkcyjny

Cons

  • Brak możliwości wyboru innych kolorów

Dodaj komentarz