Mikrofon krawatowy podłączony do telefonu

Jaki mikrofon krawatowy wybrać?(30-580 zł)

Mikrofony krawatowe to jedne z najbardziej uniwersalnych urządzeń do nagrywania naszego głosu. Możemy ich używać w nie przystosowanych do tego miejscach, w dalszym ciągu zachowując bardzo dobrą jakość i cenę. Dlatego pojawia się pytanie „Jaki mikrofon krawatowy wybrać?” w budżecie od 30 do 580 zł. W tym zestawieniu przedstawiam wam mikrofony, które z pewnością spełnią swoje zadania, ale musimy pamiętać, że im więcej wydamy, tym lepszej jakości możemy się spodziewać. Dlatego też zakres cenowy, jaki tutaj dałem, jest bardzo duży.

Jeśli nie jesteś pewny jaki rodzaj mikrofonu powinieneś kupić zobacz ten artykuł.

ZALMAN ZM-MIC1 – 30 zł

Mikrofon krawatowy Zalman Zm-Mic1 to mikrofon, który można śmiało polecić każdej osobie, która zaczyna swoją przygodę z nagrywaniem. Mikrofon ten jest bardzo tani, a mimo to nagrywa naprawdę przyzwoite audio i spisze się nawet w nie komfortowych dla innych mikrofonów warunkach.

ZALMAN ZM-MIC1

Boya BY-M1 – 80 zł

Jak pewnie już wiecie, firma BOYA jest firmą, która w magiczny sposób robi to samo co konkurencja tylko dużo taniej i tym razem nas nie zawiodła model BY-M1 spisuje się bardzo dobrze i zdecydowanie wart jest swojej ceny.

Boya BY-M1

Audio-Technica ATR3350 – 120 zł

Audio-Technica ATR3350 jest to kolejny mikrofon, który można polecać każdemu na początek, ale nie wykluczam, że możne go też używać osoba która trochę filmów już nagrały. Jak za tę cenę mikrofon oferuje naprawdę dużo.

Audio-Technica ATR3350

Røde smartLav+ – 190 zł

Rode smartLav+ to rozwiązanie od na pewno wam już znanej firmy Rode. Mikrofon ten zaliczyłbym już do średniej klasy mikrofonów krawatowych. Ma on bardzo fajne rozwiązania nagrania na smartphonie i jak na firmę Rode przystało, oferuje naprawdę fajną jakość.

Røde smartLav+

AKG ck99l – 300 zł

Mikrofon AKG ck 99 to mikrofon pojemnościowy z charakterystyką kardioidalną, jedyny w tym zestawieniu ze złączem mini XLR. Jak na mikrofon tej klasy jest on dosyć przystępny cenowo i na pewno posłuży wam w wielu produkcjach.

AKG ck99l

Saramonic LavMic – 440 zł

Saramonic LavMic wyróżnia się spoza tej listy urządzeniem, które dostajemy w zestawie razem z przejściówkami do kamery go pro telefonu, lustrzanki i laptopa. Na urządzeniu tym możemy też włączyć i wyłączyć mikrofon, włączyć tryb stereo lub mono i mamy też możliwość odsłuchu.

Saramonic LavMic

Sennheiser ME 2 – 580 zł

Mikrofon Sennheiser ME 2 nie ma co ukrywać, do tanich nie należy, jednak jakość wykonania i dźwięku, jaką oferuje w produkcjach na wysokim poziomie. Zresztą mikrofon ten produkowany jest przez firmę, po której możemy się tego spodziewać, bo ma ona tradycje w robieniu sprzętu na najwyższym poziomie.

Sennheiser ME 2
Jeśli dowiedziałeś się jaki mikrofon krawatowy wybrać warto zobaczyć też:

Jaki mikrofon pojemnościowy warto wybrać!

MikolajS Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *